KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613050
nr 1461 3050
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Björkbacke. Signerad. Olja på pannå, 54x74 cm, yttermått inklusive ram: 68x88 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:17:19
18/4 20:12:19
18/4 20:13:59